Članovi Koordinacionog tela na obuci o finansijskom upravljanju i kontroli

Članovi Koordinacionog tela učestvovali su na obuci o uspostavljanju i razvoju finansijskog upravljanja i kontrole kod korisnika javnih sredstava uključenih u realizaciju programa razvoja AP Vojvodine od 2014-2020. godine, koja je održana od 11.12-13.12.2015. godine u Subotici.

Direktor Službe za internu reviziju Lazar Ignjatov, prezentovao je primenu i razvoj finansijskog upravljanja i kontrole, kao i aktivnosti koje treba da sprovode korisnici javnih sredstava.
Definisane su preporuke za Akcioni plan rada Koordinacionog tela, a takođe je diskutovano i o pripremi završnog izveštaja o realizaciji Akcionog plana programa razvoja AP Vojvodine za 2014. godinu.

Pored članova Koordinacionog tela, prvog dana sastanku su prisustvovali i predstavnici Regionalne razvojne agencije Srem, Regionalnog centra za društveno-ekonomski razvoj-Banat, Regionalne razvojne agencije Bačka, Panonrega-Subotica i Fonda „Evropski poslovi“ AP Vojvodine.

13.12.2015.