Poseta poslovnim inkubatorima u Senti i Subotici

Dana 26.04.2023. godine, v.d. direktor Službe za realizaciju programa razvoja APV, Dejan Avdalović je, sa svojom saradnicom Milanom Isakov, posetio poslovne inkubatore u Senti i Subotici.

Sentu su posetili u cilju obilaska građevinskih radova na izgradnji novog poslovnog prostora koji gradi Poslovni inkubator u Senti, a za čiju izgradnju je Pokrajinska vlada izdvojila 28.142.000,00 dinara. Trenutno je u toku raščišćavanje prostora kako bi se stekli uslovi za početak izgradnje novog poslovnog objekta.

Poseta poslovnim inkubatorima u Senti i Subotici

U Subotici su se upoznali sa novom direktorkom Poslovnog inkubatora Ljubicom Bertović i obišli sve stanare. U razgovoru sa njima informisali su se o potrebama poslovnog inkubatora za nabavku nove opreme za stanare.

Poseta Poslovnom inkubatoru u Subotici i razgovor sa jednim od stanara