Представници пројекта „Знање свима” присуствовали обележавању Дана Дунава

Представници пројекта „Знање свима” присуствовали обележавању Дана ДунаваУ Културном центру Град у Београду данас је обележен Дан Дунава, а конференцији је присуствовала и директорка Службе за реализацију програма развоја АП Војводине Дијана Бенка-Росић, као представница службе која је носилац пројекта „Знање свима”. Наиме, пројекат „Знање свима” финансира Европска унија уз Аустријску развојну агенцију, а у оквиру пројекта „Социјално економски развој дунавске регије у Србији”.Представници пројекта „Знање свима” присуствовали обележавању Дана Дунава

Уводне речи одржали су заменик шефа Делегације Европске уније у Србији Oscar Benedict, државна секретарка у Министарству туризма, трговине и телекомуникација Lukrecija Đeri и министар саветник у Амбасади Аустрије у Србији Wolfgang Wagner.

На конференцији је било речи и о кључним деловима Територијалне маркетинг Представници пројекта „Знање свима” присуствовали обележавању Дана Дунавастратегије и Плана маркетинга дестинације, маркетинга алата и туристичких производа у Дунавском региону у Србији, о којима је говорио менаџер пројекта „Социјално економски развој дунавске регије у Србији“, Klaus Kapper. Уследила је панел дискусија на тему „Развојне перспективе у дунавској регији у Србији“ у којој су учествовали директорка Туристичке организације Србије Гордана Пламенац, председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж и председник општине Велико Градиште Драган Милић.

Нови Сад, 25. јун 2015.